Otkrij posebnu suradnju koja će uljepšati blagdansku sezonu.

Otkrij

Ingrijirea eco-responsabila a parului



15 Proizvodi
  • Ekskluzivno online

    FABLE & MANE

    HoliRoots™

    Ulje za jačanje kose prije pranja
    55 ml

    Od

    36,00 €*

    654,55 € / 1L

    2352

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    OUAI

    300 ml

    Od

    20,00 €*

    116,67 € / 1L

    477

    Dostupno u 4 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    OUAI

    Fine Hair

    Šampon za tanku kosu
    300 ml

    Od

    20,00 €*

    116,67 € / 1L

    279

    Dostupno u 3 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    THE ORDINARY

    60 ml

    17,00 €*

    283,33 € / 1L

    665

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    OUAI

    Fine Hair

    Regenerator za tanku kosu
    300 ml

    Od

    20,00 €*

    116,67 € / 1L

    34

    Dostupno u 3 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    THE ORDINARY

    Conditioner

    Regenerator s behentrimonijevim kloridom 2%
    240 ml

    11,00 €*

    45,83 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OLAPLEX

    No.4 Bond Maintenance®

    Sampon za održavanje veza
    250 ml

    32,00 €*

    128,00 € / 1L

    39

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OLAPLEX

    No.5 Bond Maintenance®

    Regenerator za održavanje veza
    250 ml

    32,00 €*

    128,00 € / 1L

    31

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    OUAI

    Medium Hair

    Šampon za srednje dugu kosu
    300 ml

    Od

    20,00 €*

    116,67 € / 1L

    11

    Dostupno u 3 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OLAPLEX

    250 ml

    32,00 €*

    128,00 € / 1L

    193

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    OUAI

    Thick Hair

    Šampon za gustu kosu
    300 ml

    35,00 €*

    116,67 € / 1L

    1272

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OUAI

    Leave In Conditioner

    Regenerator bez ispiranja za putovanja
    45 ml

    19,00 €*

    422,22 € / 1L

    296

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    OUAI

    Medium Hair

    Regenerator za srednje dugu kosu
    300 ml

    Od

    20,00 €*

    116,67 € / 1L

    13

    Dostupno u 3 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OLAPLEX

    N°6 Bond Smoother

    Krema za oblikovanje kose bez ispiranja
    100ml

    32,00 €*

    320,00 € / 1L

    145

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OLAPLEX

    No. 4 Bond Maintenance™

    Šampon, putna veličina
    100ml

    18,00 €*

    180,00 € / 1L

    363

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

Prikazano 15 od 15 proizvoda