Otkrij posebnu suradnju koja će uljepšati blagdansku sezonu.

Otkrij

Centella asiatica (tigrova trava)



10 Proizvodi
  • ERBORIAN

    Centella Cleansing Gel

    Gel za čišćenje s centellom
    180 ml

    28,00 €*

    155,56 € / 1L

    161

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • ERBORIAN

    Centella Cleansing Oil

    Ulje za čišćenje sa Centellom
    Centella Cleansing Oil (180 ml)

    30,00 €*

    166,67 € / 1L

    153

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • ERBORIAN

    Centella Cleansing Balm

    Balzam za čišćenje s centelom
    80g

    34,00 €*

    425,00 € / 1Kg

    35

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    ERBORIAN

    Centella Red Serum

    Koncentrat za trenutno olakšanje
    10ml

    Od

    21,00 €*

    2.100,00 € / 1L

    275

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    ERBORIAN

    Centella Cream

    Hidratantna krema
    50ml

    29,00 €*

    580,00 € / 1L

    13

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    ERBORIAN

    Centella Barrier Cream

    Cica-reparativni balzam
    50ml

    33,00 €*

    660,00 € / 1L

    335

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    ERBORIAN

    CC Red Correct

    Krema za korekciju boje
    40ml

    Od

    23,00 €*

    1.075,00 € / 1L

    58

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    LANEIGE

    60ml

    35,00 €*

    583,33 € / 1L

    224

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • ERBORIAN

    Centella SOS flaster

    Gel s efektom „flastera protiv prištića”
    9 ml

    23,00 €*

    2.555,56 € / 1L

    24

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • MEDICUBE

    PDRN Pink Cica Soothing Toner

    Toner za blistavo lice
    250 ml

    24,00 €*

    96,00 € / 1L

    4

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

Prikazano 10 od 10 proizvoda

Primjer: ime@primjer.com