Otkrij posebnu suradnju koja će uljepšati blagdansku sezonu.

Otkrij

Beživotna kosa - bez sjaja



14 Proizvodi
  • Ekskluzivno

    GISOU

    Honey Milk Leave In

    Regenerator bez ispiranja
    150 ml

    35,00 €*

    233,33 € / 1L

    536

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SOL DE JANEIRO

    210 ml

    29,00 €*

    138,10 € / 1L

    2843

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    OLAPLEX

    No.4CURL

    Hidratantni šampon za kovrčavu kosu
    250 ml

    34,00 €*

    136,00 € / 1L

    124

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    OUAI

    North Bondi

    Regenerator
    45 ml

    Od

    16,00 €*

    355,56 € / 1L

    446

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    DYSON

    Omega™

    Suhoća
    165 ml - Punjenje

    Od

    31,00 €*

    345,45 € / 1L

    79

    Dostupno u 3 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • AMIKA

    Flash

    Maska za sjaj kose s trenutnim sjajem
    200 ml

    35,00 €*

    175,00 € / 1L

    379

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • 32,00 €*

    206,45 € / 1L

    95

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • AMIKA

    Mirrorball

    Šampon s antioksidativnim učinkom za visoki sjaj + zaštitu
    275 ml

    31,00 €*

    112,73 € / 1L

    1230

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Hydrate Conditioner

    Lagani regenerator za normalnu, suhu ili kovrčavu kosu
    250 ml

    36,00 €*

    144,00 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    OUAI

    St Barts

    Regenerator
    177 ml

    32,00 €*

    180,79 € / 1L

    440

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    CHAMPO

    Weightless hair oil

    Lagano ulje za kosu
    28 ml

    40,00 €*

    1.428,57 € / 1L

    95

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Replenish Spray Conditioner

    Njega kose bez ispiranja za sjaj i raščešljavanje
    250ml

    36,00 €*

    144,00 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Replenish Conditioner

    Kremasti regenerator za obnavljanje osjetljive kose
    250ml

    36,00 €*

    144,00 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    GLOW Spray Serum

    Višenamjenski serum u spreju za pojačavanje sjaja
    200ml

    46,00 €*

    230,00 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

Prikazano 14 od 14 proizvoda

Primjer: ime@primjer.com