Otkrij rhode svijet, sada u SephorI

Otkrij

PDRN



11 Proizvodi
  • ANUA

    60 ml

    29,00 €*

    483,33 € / 1L

    35

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • MEDICUBE

    PDRN Pink Peptide Serum

    Serum protiv starenja za blistav izgled
    30 ml

    24,00 €*

    800,00 € / 1L

    33

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • MEDICUBE

    PDRN Pink Collagen Capsule Cream

    Krema za sjaj i hidrataciju u kapsulama
    55 ml

    30,00 €*

    545,45 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • BIODANCE

    Caviar PDRN Real Deep Mask

    Učvršćuje i osvježava
    x 1

    Od

    6,00 €*

    176,47 € / 1L

    3

    Dostupno u 4 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • MEDICUBE

    PDRN Pink Collagen Gel Mask

    Hidratantna i regenerirajuća gel maska za lice
    x 4

    21,00 €*

    187,50 € / 1L

    5

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • MEDICUBE

    PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad

    Jastučići za učvršćivanje i sjaj lica
    x 70

    29,00 €*

    241,67 € / 1L

    1

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • ANUA

    x 10

    27,00 €*

    117,39 € / 1L

    7

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • ANUA

    PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum

    Hidratantni serum za glatku kožu
    30 ml

    33,00 €*

    1.100,00 € / 1L

    116

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • MEDICUBE

    PDRN Pink Cica Soothing Toner

    Toner za blistavo lice
    250 ml

    24,00 €*

    96,00 € / 1L

    4

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • ANUA

    PDRN 100 Hyaluronic Acid Glow Pad

    Hidratantni jastučići s hijaluoronom
    x 60

    27,00 €*

    150,00 € / 1L

    19

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • MEDICUBE

    PDRN Pink Collagen Exosome Shot 2000

    Serum za sjaj i elastičnost lica
    30 ml

    30,00 €*

    1.000,00 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

Prikazano 11 od 11 proizvoda

Primjer: ime@primjer.com