Otkrij rhode svijet, sada u SephorI

Otkrij
SEPHORA COLLECTION


4 Proizvodi
  • Ekskluzivno

    SEPHORA COLLECTION

    Hair Repair

    Obnavljajući šampon za kosu
    250 ml

    13,00 €*

    52,00 € / 1L

    25

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SEPHORA COLLECTION

    Detox

    Piling za čišćenje vlasišta
    200 ml

    18,00 €*

    90,00 € / 1L

    19

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SEPHORA COLLECTION

    Hair Detox

    Šampon za pročišćavanje i uravnoteženje
    250 ml

    13,00 €*

    52,00 € / 1L

    26

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SEPHORA COLLECTION

    Hair Hydrate

    72-satni šampon za učvršćivanje i podatnost kose
    250 ml

    12,00 €*

    48,00 € / 1L

    13

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

Prikazano 4 od 4 proizvoda

Primjer: ime@primjer.com