Otkrij posebnu suradnju koja će uljepšati blagdansku sezonu.

Otkrij

Kosa



95 Proizvodi
  • Ekskluzivno online

    CHAMPO

    Pitta Growth Serum

    Serum za rast kose
    30 ml

    Od

    46,00 €*

    1.533,33 € / 1L

    1312

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    CHAMPO

    Pitta Brow Serum

    Serum za gustoću obrva
    4 ml

    35,00 €*

    8.750,00 € / 1L

    60

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    CHAMPO

    Pitta Volumising Shampoo

    Šampon za dodatni volumen kose
    260 ml

    Od

    13,00 €*

    107,69 € / 1L

    538

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    CHAMPO

    Vata Hydrating Conditioner

    Regenerator za dodatni volumen kose
    260 ml

    Od

    13,00 €*

    115,38 € / 1L

    298

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    CHAMPO

    Kapha clarifying shampoo

    Šampon za pročišćavanje vlasišta
    260 ml

    Od

    13,00 €*

    107,69 € / 1L

    64

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    CHAMPO

    Kapha Clarifying Conditioner

    Regenerator za pročišćavanje vlasišta
    260 ml

    Od

    13,00 €*

    115,38 € / 1L

    39

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    CHAMPO

    Vata Hydrating Conditioner

    Hidratantni regenerator
    260 ml

    30,00 €*

    115,38 € / 1L

    37

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    CHAMPO

    Vata Hydrating Conditioner

    Hidratantni regenerator
    50 ml

    13,00 €*

    260,00 € / 1L

    37

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    CHAMPO

    Vata Hydrating Shampoo

    Hidratantni šampon
    260 ml

    Od

    13,00 €*

    107,69 € / 1L

    76

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    CHAMPO

    75 ml

    39,00 €*

    520,00 € / 1L

    211

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    GISOU

    75ml

    Od

    25,00 €*

    333,33 € / 1L

    199

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    GISOU

    50 ml

    Od

    25,00 €*

    840,00 € / 1L

    1446

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    FENTY HAIR

    The flashy one

    9 u 1 ulje za tretman
    50 ml

    36,00 €*

    720,00 € / 1L

    337

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    FENTY HAIR

    The Homecurl

    Krema za definiranje kovrča
    100 ml

    Od

    21,00 €*

    210,00 € / 1L

    570

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    GISOU

    Honey Milk Leave In

    Regenerator bez ispiranja
    150 ml

    35,00 €*

    233,33 € / 1L

    536

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    GISOU

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Hidratantni šampon
    250ml

    Od

    16,00 €*

    116,00 € / 1L

    10

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    FENTY HAIR

    The Mista

    Maglica za kosu
    90ml

    33,00 €*

    366,67 € / 1L

    599

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    FENTY HAIR

    Mini The Protective Type

    5-u-1 termo-zaštitna krema
    90 ml

    Od

    21,00 €*

    233,33 € / 1L

    41

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    GISOU

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Hidratantni regenerator
    200ml

    Od

    16,00 €*

    145,00 € / 1L

    10

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    Od

    16,00 €*

    206,67 € / 1L

    13

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    GISOU

    15 ml

    24,00 €*

    1.600,00 € / 1L

    162

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SEPHORA COLLECTION

    Hair Detox

    Šampon za pročišćavanje i uravnoteženje
    250 ml

    13,00 €*

    52,00 € / 1L

    26

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    GISOU

    50ml

    42,00 €*

    840,00 € / 1L

    694

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    GISOU

    Honey Infused Hair Perfume

    Wildflower Honey putno pakiranje
    15ml

    24,00 €*

    1.600,00 € / 1L

    92

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

Prikazano 24 od 95 proizvoda

Primjer: ime@primjer.com