Otkrij posebnu suradnju koja će uljepšati blagdansku sezonu.

Otkrij

Anti-age



101 Proizvodi
  • CLARINS

    Double Serum

    Anti-age serum
    75 ml

    Od

    101,00 €*

    6348

    Dostupno u 3 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SEPHORA

    Dnevna krema za popunjavanje

    Popunjava + Hidratizira
    50 ml

    Od

    20,00 €*

    420,00 € / 1L

    126

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SEPHORA

    Lift & Firm

    Noćna krema za učvršćivanje kože, regenerira + učvršćuje
    50 ml

    Od

    21,00 €*

    460,00 € / 1L

    Nema recenzija

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • ERBORIAN

    10ml

    Od

    40,00 €*

    4.000,00 € / 1L

    71

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SEPHORA

    Lift & Firm

    Serum za popunjavanje i zaglađivanje kože
    30 ml

    25,00 €*

    833,33 € / 1L

    129

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    FENTY SKIN

    Instant Reset

    Posvjetljujuća noćna gel-krema za oporavak s niacinamidom
    50 ml

    Od

    40,00 €*

    880,00 € / 1L

    136

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    CLARINS

    Multi-Active Jour

    Krema za zaglađivanje i sjaj kože suha koža
    50 ml

    74,00 €*

    1.480,00 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • LANCOME

    Absolue

    revitlizirajući uljni serum
    60 ml

    Od

    250,00 €*

    5.166,67 € / 1L

    4

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • SHISEIDO

    Shiseido Men

    Intenzivna krema za obnovu kože
    50 ml

    115,00 €*

    2.300,00 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    CLARINS

    Multi-Active Jour

    Krema za zaglađivanje i sjaj kože za sve tipove kože
    50 ml

    74,00 €*

    1.480,00 € / 1L

    1287

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SEPHORA

    Lift & Firm

    - Noćno ulje za učvršćivanje kože regenerira
    30 ml

    26,00 €*

    866,67 € / 1L

    161

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • SHISEIDO

    Benefiance

    krema za zaglađivanje bora obogaćena
    50 ml

    132,00 €*

    2.640,00 € / 1L

    2

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • SHISEIDO

    Vital Perfection

    Krema za učvršćivanje kože s lifting učinkom
    50ml

    172,00 €*

    3.440,00 € / 1L

    346

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    BYOMA

    Longevit-8 Peptide Serum

    Peptidni serum protiv starenja
    40 ml

    29,00 €*

    725,00 € / 1L

    1

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • LANCOME

    Rénergie C.R.x. Triple Sérum Rétinol

    Serum protiv starenja kože
    20 ml

    Od

    82,00 €*

    4.100,00 € / 1L

    43

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • BEAUTY OF JOSEON

    Revive Under Eye Patch Ginseng + Retinal

    Flasteri za bore i fine linije
    x 60

    21,00 €*

    225,81 € / 1Kg

    24

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    LANEIGE

    Bouncy & Firm

    Maska za spavanje
    25 ml

    Od

    21,00 €*

    840,00 € / 1L

    Nema recenzija

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • THE ORDINARY

    30 ml

    Od

    21,00 €*

    700,00 € / 1L

    2140

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • THE ORDINARY

    Advanced Granactive Retinoid

    emulzija s 2% granatnim retinoidima
    30 ml

    15,00 €*

    500,00 € / 1L

    49

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • MEDICUBE

    Collagen Jelly Cream

    Kolagenska gel krema
    50 ml

    20,00 €*

    400,00 € / 1L

    13

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • MEDICUBE

    PDRN Pink Peptide Serum

    Serum protiv starenja za blistav izgled
    30 ml

    24,00 €*

    800,00 € / 1L

    33

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • MEDICUBE

    PDRN Pink Collagen Capsule Cream

    Krema za sjaj i hidrataciju u kapsulama
    55 ml

    30,00 €*

    545,45 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • MEDICUBE

    Collagen Night Wrapping Mask

    Učvršćujuća i noćna maska za blistavu kožu
    75 ml

    31,00 €*

    413,33 € / 1L

    20

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SHISEIDO

    15 ml

    349,00 €*

    23.266,67 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

Prikazano 24 od 101 proizvoda

Primjer: ime@primjer.com