Otkrij posebnu suradnju koja će uljepšati blagdansku sezonu.

Otkrij

Parfemski poklon setovi za žene



17 Proizvodi
  • Novitet

    SEPHORA FAVORITES

    Adventski kalendar 2026

    Set s 24 beauty iznenađenja
    24 proizvoda

    170,00 €*

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    KAYALI

    8 x 1.5ml

    30,00 €*

    2.500,00 € / 1L

    87

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    RARE BEAUTY

    10ml + 5ml

    37,00 €*

    2.466,67 € / 1L

    38

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    RARE BEAUTY

    10 ml + 5ml

    39,00 €*

    2.600,00 € / 1L

    327

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    PHLUR

    Discovery Set

    Set za otkrivanje parfemskih voda u putnom pakiranju
    8 x 2 ml

    42,00 €*

    2.625,00 € / 1L

    51

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    KAYALI

    Marshmallow Candy Mini

    Parfemski poklon setovi za žene
    2 x 5 ml

    30,00 €*

    3.000,00 € / 1L

    283

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    KAYALI

    Vanilla Musk Mini

    Parfemski poklon setovi za žene
    2 x 5 ml

    30,00 €*

    3.000,00 € / 1L

    63

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OUAI

    Instant Ouai-cation

    Poklon set mirisnih maglica za kosu i tijelo
    4 x 25 ml

    36,00 €*

    360,00 € / 1L

    79

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    THE 7 VIRTUES

    2 x 6ml

    36,00 €*

    3.000,00 € / 1L

    139

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    SOL DE JANEIRO

    Livin' A Vida Cheirosa

    Poklon-set mirisnih maglica
    5 x 30 ml + 10 ml

    41,00 €*

    273,33 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    SEPHORA

    MIST & MATCH

    Set od tri mirisne maglice za tijelo i kosu
    3 komada

    21,00 €*

    7.000,00 € / 1L

    3

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    RITUALS

    Discovery Trio set

    Maglica za kosu i tijelo
    20 ml + 20 ml + 20 ml

    17,00 €*

    283,33 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    SOL DE JANEIRO

    Cheirosa Anywhere

    Set mirisnih balzama u gelu i mirisnih maglica
    2 x 30 ml + 2 x 4 g

    51,00 €*

    850,00 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    RARE BEAUTY

    Rijetki trenuci

    Duo roll-on parfemska voda
    5ml + 5ml

    37,00 €*

    3.700,00 € / 1L

    6

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    PHLUR

    Mini Perfume Set

    Set parfemskih voda
    4 x 7 ml

    61,00 €*

    2.178,57 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    PHLUR

    Cozy Layering Set

    Set maglica za nanošenje u slojevima
    3 x 90 ml

    71,00 €*

    268,94 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    RARE BEAUTY

    Classic Faves

    Set s parfemom & rumenilom
    50ml + 7,5ml

    85,00 €*

    1.478,26 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

Prikazano 17 od 17 proizvoda

Primjer: ime@primjer.com