Otkrij posebnu suradnju koja će uljepšati blagdansku sezonu.

Otkrij

Ingrijire par



40 Proizvodi
  • Ekskluzivno online

    FABLE & MANE

    HoliRoots™

    Ulje za jačanje kose prije pranja
    55 ml

    Od

    36,00 €*

    654,55 € / 1L

    2352

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    TANGLE TEEZER

    The Large Ultimate Detangler

    Velika četka za mokro raspetljavanje kose
    Black

    18,00 €*

    219,51 € / 1Kg

    912

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    GISOU

    50 ml

    Od

    25,00 €*

    840,00 € / 1L

    1446

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    K18

    Leave-in Molecular Repair Hair Mask

    Molekularna regenerirajuća
    15ml

    Od

    30,00 €*

    2.000,00 € / 1L

    1217

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    OUAI

    300 ml

    Od

    20,00 €*

    116,67 € / 1L

    477

    Dostupno u 4 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    OUAI

    Fine Hair

    Šampon za tanku kosu
    300 ml

    Od

    20,00 €*

    116,67 € / 1L

    279

    Dostupno u 3 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • COLOR WOW

    Dream Coat

    Ekstra čvrstoće
    200ml

    37,00 €*

    185,00 € / 1L

    1052

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OLAPLEX

    No. 7 Bonding Oil

    Ulje za kosu
    30ml

    32,00 €*

    1.066,67 € / 1L

    2908

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    THE ORDINARY

    Conditioner

    Regenerator s behentrimonijevim kloridom 2%
    240 ml

    11,00 €*

    45,83 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OLAPLEX

    No.4 Bond Maintenance®

    Sampon za održavanje veza
    250 ml

    32,00 €*

    128,00 € / 1L

    39

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SOL DE JANEIRO

    210 ml

    29,00 €*

    138,10 € / 1L

    2843

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    K18

    Peptide Prep Detox šampon

    Siguran za boju kose
    250ml

    45,00 €*

    180,00 € / 1L

    910

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    TANGLE TEEZER

    The Ultimate Detangler Hairbrush

    Četka za mokro raspetljavanje kose
    Millennial Pink

    18,00 €*

    645

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    TANGLE TEEZER

    WET DETANGLER ROSEBUD

    18,00 €*

    200,00 € / 1Kg

    4

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OLAPLEX

    No.5 Bond Maintenance®

    Regenerator za održavanje veza
    250 ml

    32,00 €*

    128,00 € / 1L

    31

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    TANGLE TEEZER

    Ultimativni raspetljavač

    Za tanku i lomljivu kosu
    Cannelle douce

    18,00 €*

    2

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    TANGLE TEEZER

    The Ultimate Detangler

    Četka za raščešljavanje
    Cappuccino

    18,00 €*

    200,00 € / 1Kg

    2

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    K18

    Damage Shield

    Sampon za zaštitu pH kose
    250ml

    40,00 €*

    160,00 € / 1L

    300

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • INVISIBOBBLE

    Original Premium

    Gumice za kosu
    Bronze me Pretty

    6,00 €*

    521,74 € / 1Kg

    1

    Dostupno u 3 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • INVISIBOBBLE

    Handle with curl

    Ručka s uvijačem
    SET BOUCLES SANS CHALEUR INVISIBOBBLE

    16,00 €*

    173,16 € / 1Kg

    3

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SEPHORA COLLECTION

    Hair Sleeping Cream

    Noćna krema za kosu 30 ml + Kapa
    Coco (30 ml)

    7,00 €*

    233,33 € / 1L

    120

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SOL DE JANEIRO

    Brazilian Joia™

    Regenerator za jačanje i zaglađivanje kose
    90 ml

    Od

    13,00 €*

    144,44 € / 1L

    2563

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    DYSON

    Chitosan™

    Bogata krema za oblikovanje ravne i valovite kose
    100ml

    Od

    56,00 €*

    620,00 € / 1L

    128

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    DYSON

    Chitosan™

    Lagana krema za oblikovanje ravne do valovite kosu
    100ml

    Od

    56,00 €*

    620,00 € / 1L

    127

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

Prikazano 24 od 40 proizvoda