Otkrij posebnu suradnju koja će uljepšati blagdansku sezonu.

Otkrij

Tretmani bez ispiranja



29 Proizvodi
  • OUAI

    Krema protiv kovrčanja

    tretmani bez ispiranja
    177 ml

    Od

    19,00 €*

    192,09 € / 1L

    855

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    K18

    Leave-in Molecular Repair Hair Mask

    Molekularna regenerirajuća
    15ml

    Od

    30,00 €*

    2.000,00 € / 1L

    1217

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    GISOU

    Honey Milk Leave In

    Regenerator bez ispiranja
    150 ml

    35,00 €*

    233,33 € / 1L

    536

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    FENTY HAIR

    Mini The Protective Type

    5-u-1 termo-zaštitna krema
    90 ml

    Od

    21,00 €*

    233,33 € / 1L

    41

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • COLOR WOW

    Dream Coat

    Ekstra čvrstoće
    200ml

    37,00 €*

    185,00 € / 1L

    1052

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • AMIKA

    Hydro Rush

    Intenzivni regenerator bez ispiranja s hijaluronom
    200 ml

    33,00 €*

    165,00 € / 1L

    1166

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    SOL DE JANEIRO

    210 ml

    29,00 €*

    138,10 € / 1L

    2843

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    GISOU

    Honey Milk Active Repair

    Regenerator u spreju bez ispiranja, putno pakiranje
    50 ml

    15,00 €*

    300,00 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OUAI

    Leave In Conditioner

    Regenerator bez ispiranja
    140 ml

    35,00 €*

    250,00 € / 1L

    317

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    FENTY HAIR

    The Water Boi

    Regenerator u spreju bez ispiranja
    200 ml

    Od

    21,00 €*

    180,00 € / 1L

    164

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Novitet

    OUAI

    North Bondi

    Regenerator
    45 ml

    Od

    16,00 €*

    355,56 € / 1L

    446

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • COLOR WOW

    Money Mist

    Lagani regenerator bez ispiranja, hidratizira i kontrolira kovrče
    150ml

    30,00 €*

    200,00 € / 1L

    1392

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Replenish Split End Remedy

    Lagana njega suhih / ispucalih vrhova bez ispiranja
    150ml

    35,00 €*

    233,33 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    OLAPLEX

    No.5 Leave In Moisturize & Mend

    Regenerator bez ispiranja
    100ml

    32,00 €*

    320,00 € / 1L

    284

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    DYSON

    Omega™

    Suhoća
    165 ml - Punjenje

    Od

    31,00 €*

    345,45 € / 1L

    79

    Dostupno u 3 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    FENTY HAIR

    The Comeback Kid

    Tretman za instantni oporavak kose
    60 ml

    Od

    21,00 €*

    350,00 € / 1L

    133

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Amplify Root-Lift Spray Conditioner

    Sprej za volumen korijena bez ispiranja
    250 ml

    36,00 €*

    144,00 € / 1L

    Nema recenzija

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • AMIKA

    Flash

    Maska za sjaj kose s trenutnim sjajem
    200 ml

    35,00 €*

    175,00 € / 1L

    379

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • AMIKA

    Frizz-me-not

    Hidratantna krema protiv naelektrizirane kose
    200ml

    Od

    19,00 €*

    175,00 € / 1L

    96

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • AMIKA

    Soulstruck

    Hranjiva maska za suhu kosu bez ispiranja
    200 ml

    Od

    19,00 €*

    165,00 € / 1L

    14

    Dostupno u 2 varijanti

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OUAI

    Leave In Conditioner

    Regenerator bez ispiranja za putovanja
    45 ml

    19,00 €*

    422,22 € / 1L

    296

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • COLOR WOW

    200 ml

    32,00 €*

    160,00 € / 1L

    1764

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • OLAPLEX

    N°6 Bond Smoother

    Krema za oblikovanje kose bez ispiranja
    100ml

    32,00 €*

    320,00 € / 1L

    145

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

  • Ekskluzivno online

    FABLE & MANE

    MahaMane

    Regenerator bez ispiranja
    140ml

    30,00 €*

    214,29 € / 1L

    956

    *PDV uključen; troškovi dostave nisu uključeni

Prikazano 24 od 29 proizvoda

Primjer: ime@primjer.com